Dnes je Pátek 25.9.2020 ,
svátek má
Zlata

Aktuality


Vloženo dne:
23.9.2020
Vloženo dne:
23.9.2020
Vloženo dne:
23.9.2020
Vloženo dne:
23.9.2020
Vloženo dne:
16.9.2020
Vloženo dne:
16.9.2020
Vloženo dne:
16.9.2020
Vloženo dne:
16.9.2020
Vloženo dne:
15.9.2020

Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo:    
  Lenka Šporková starostka
  Josef Teplý 1. místostarosta
  Jiří Kožený 2. místostarosta
  Stanislav Ille člen
  Andrea Marková člen
  Josef Hudec člen
  Miloslav Krejčí člen
Finanční komise:    
  Andrea Marková předseda
  Věra Karabcová člen
  Eva Šturmová člen
Kontrolní komise:    
  Stanislav Ille předseda
  Blanka Slavíková člen
  Alena Moravcová člen
Zasedání zastupitelstva obce je každou středu v úřední hodiny
od 18.00 h - 19.00 h
Každé zasedání zastupitelstva je pro občany veřejné.